PROFESYONEL YÖNETİM

 

 

KAT EMLAK YÖNETİM, yönetimsel olarak bilgi ve deneyimlerini, teknik, mali ve diğer hizmet sınıfları ile senkronize ederek site ve apartman sakinlerinin huzur ve rahatı için çalışır. Siteler, rezidanslar, iş merkezleri, apartmanlar ve diğer alanların yönetimleri yapılırken her tesisin özelliğine uygun olacak yönetim modeli seçilir ve uygulanır.

Uygulama sırasında da tespit edilen noksanlıklar kısa sürede giderilerek en uygun yöntem ve usuller bulunur. Proje, inşaat aşamasında yönetimsel olarak alınmış ise detaylı inceleme yapılarak yönetim modeli kurgulanır. Yönetim planlanırken veya kurgulanırken o projenin yönetim planı, kat mülkiyet kanunu, projenin özellikleri mutlaka dikkate alınır.

TEKLİF ALIN
PROFESYONEL YÖNETİM PROFESYONEL APARTMAN ve SİTE YÖNETİMİ KAT EMLAK YÖNETİM,KAT EMLAK YÖNETİM, Türkiye, Satış, Pazarlama, Profesyonel yönetim, Güvenilir, Yenilikçi, Çözüm odaklı, yatırımcı, Apartman yönetimi , Gayrimenkul, Site yönetimi , karlı, gelecek,işletme, yönetim KAT EMLAK YÖNETİM KAT EMLAK YÖNETİM, yönetimsel olarak bilgi ve deneyimlerini, teknik, mali ve diğer hizmet sınıfları ile senkronize ederek site ve apartman sakinlerinin huzur ve rahatı için çalışır.